I. Klubový seriál 2019 RCDCA - 1/10 Elektro buggy.

Túto sezónu odštartujeme historicky prvý klubový seriál v kategóriach 1/10 elektro buggy 2WD a 4WD. Tento seriál je hlavne určený pre hobby nováčikov ale aj skúsených. Ideálne preteky pre získanie nových skúsenosti ale aj priateľstvá. Vytvorili sme kvalitné podmienky pre tento šport a bola by škoda to nevyužiť. Každé preteky sú samostatne vyhodnotené plus na konci celkové vyhodnotenie seriálu.

Klubový seriál RCDCA na 5 kôl.

Keďže náš klub organizuje aj 2 kolá Majstrovstiev Slovenska 2019, spojili sme tieto MSR preteky s klubovým seriálom. Výsledky sa započítajú do oboch seriálov. Seriál riadime podľa stanovených pravidiel pričom na modely sa nevzťahujú takmer žiadne obmedzenia.

Odkazy foto galérie

1. kolo RCDCA seriál (odložené)
2. kolo RCDCA seriál + MSR (prezentácia)
2. kolo RCDCA seriál + MSR (download)
3. kolo RCDCA seriál + MSR (prezentácia)
3. kolo RCDCA seriál + MSR (download)
4. kolo RCDCA seriál
5. kolo RCDCA seriál

Príprava na preteky.

Menej skúseným pretekárom radi pomôžeme vo všetkých smeroch podľa možností od nastavenia modelu až po jazdecké schopnosti. Odporúčame prihlásit sa na odber noviniek a budeme Vás pravidelne mailom informovať o termínoch trénovania. Práve tréningy sú kľúčové pre prípravu na preteky. Samouka je muka, garantujeme Vám okamžitý progres!

Zapožičanie modelu na preteky.

Je možné zapožičanie modelu na preteky v obmedzenom možstve. Podmienky sú vždy individuálne, preto nás treba včas informovať minimálne 14 dní pred pretekom.

Go UP